Zamestnanci Veolie plnili vianočné priania seniorov z Petržalky

Zamestnanci spoločnosti Veolia Energia Slovensko, a. s., spolu s Nadáciou Veolia Slovensko sa už po tretí raz rozhodli zorganizovať Stromček prianí a tentoraz potešiť darčekmi seniorov z Domu tretieho veku, zariadenia pre seniorov, ktoré sídli v bratislavskej Petržalke. V zariadení sa nachádza takmer 240 klientov, ktorí využívajú kvalitnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť profesionálneho personálu.


„Rada by som aj v mene klientov Domu tretieho veku vyjadrila veľké poďakovanie Veolii za krásnu akciu, do ktorej sa rozhodli zapojiť naše zariadenie ako svojho dlhoročného klienta. Odovzdanie a preberanie darčekov prebehlo v príjemnej vianočnej atmosfére a vďaka asistencii zamestnancov sociálneho úseku Domu tretieho veku sa každý klient mohol tešiť z vlastného, personalizovaného a krásne zabaleného hodnotného darčeka. V balíčkoch si klienti mohli nájsť kozmetiku, pochúťky aj vitamíny spolu s osobným odkazom konkrétneho zamestnanca Veolie Energie Slovensko konkrétnemu klientovi. Táto akcia prispela k tomu, že aj v tejto náročnej a neľahkej dobe bolo v zariadení cítiť vianočného ducha ľudskej blízkosti, záujmu a spolupatričnosti,“ vyjadrila sa riaditeľka Domu tretieho veku PhDr. Mgr. Daniela Palúchová, PhD., MPH.

„Som veľmi rád, že Stromček prianí sa v našej spoločnosti stal už akousi tradíciou a naši zamestnanci sú vnímaví voči svojmu okoliu a zapájajú sa do charitatívnych aktivít. Spoločenská a sociálna zodpovednosť sú dôležité pre celú skupinu Veolia a vychádzajú z jej základných hodnôt. Dúfam, že sme seniorom aspoň troškou mohli  prispieť k naozajstnej vianočnej radosti a pohode,“ dopĺňa Peter Dobrý, generálny riaditeľ skupiny Veolia Energia Slovensko a predseda správnej rady Nadácie Veolia Slovensko.

Nadácia Veolia Slovensko vznikla v roku 2006 a od svojho vzniku podporila takmer 400 projektov sumou viac ako 744-tisíc eur. Jedným z cieľov nadácie je podpora komunít v mestách, kde pôsobí skupina Veolia Slovensko.

 
Dátum