V štyroch lokalitách sme otvorili brány kotolní

Obyvatelia bratislavskej Petržalky a Dúbravky, Brezna a Kráľovského Chlmca mali tento rok možnosť nahliadnuť za brány našich kotolní v rámci podujatia Deň otvorených dverí (DOD). Na strednom a na východnom Slovensku sa DOD konali po dlhej dobe, prípadne po prvý raz, v Bratislave sme nadviazali na tradíciu ešte spred pandémie.

Počas všetkých exkurzií sa návštevníci dozvedeli, ako sa vyrobené teplo a teplá voda dostanú priamo k nim domov do radiátorov a do vodovodných batérií. Počas celého dňa boli naši kolegovia – špecialisti z obchodného a z prevádzkového oddelenia – pripravení zodpovedať všetky otázky k dodávkam tepla a teplej vody. Aby sme prilákali čo najviac návštevníkov, DOD sme organizovali ako sprievodné podujatia mestských kultúrnych akcií. Na organizáciu vybraných akcií sme prispeli aj finančne, čím sme podporili kultúru v mestách, kde pôsobí Veolia.

Návštevy kotolne a ocenenie za vynikajúcu spoluprácu s mestom Brezno

V Brezne sme zorganizovali DOD už po druhý raz. Obyvatelia blízkych bytových domov si nedali ujsť možnosť opäť nahliadnuť do kotolne a dozvedieť sa viac o našich službách. V rámci podujatia Dni mesta Brezno nám primátor mesta pán Tomáš Ábel udelil ďakovný list za vynikajúcu spoluprácu a za finančnú podporu kultúrno-spoločenských podujatí.  V Brezne pôsobíme už 18 rokov a kontinuálne modernizujeme, zveľaďujeme a technicky zhodnocujeme tepelnotechnické zariadenia za účelom neprestajného zvyšovania ich bezpečnosti, spoľahlivosti a energetickej účinnosti, resp. efektívnosti využívania zdrojov. Cez našu nadáciu alebo cez naše spoločnosti pravidelne prispievame aj na kultúrne podujatia, podporujeme lokálny hokejový klub a pomáhame v sociálnej oblasti.

BR_ocenenie


Premiéra DOD v Kráľovskom Chlmci

V septembri sa konal deň otvorených dverí aj v jednej z dvoch  kotolní v Kráľovskom Chlmci. Táto akcia bola zároveň súčasťou Medzibodrožského kultúrneho festivalu, ktorého sme boli hrdými partnermi. Takúto formu prezentácie sme v Kráľovskom Chlmci vyskúšali po prvý raz. 

„Sme radi, že na prvú akciu tohto typu v Kráľovskom Chlmci si našlo cestu toľko ľudí. Záujem prevýšil naše očakávania. Rozprávali sme sa s množstvom malých i veľkých záujemcov, ktorí si k nám našli cestu, tak ako si naše teplo denne nachádza cestu k vám. Vždy sa tešíme, keď môžeme podporiť takého komunitné projekty a stretnúť sa s našimi koncovými zákazníkmi  zoči voči. Našou snahou je stavať naše aktivity na ľudskosti, spolupráci a blízkosti – v nadchádzajúcom období energetického prerodu budú dôležitejšie než kedykoľvek predtým,“ uviedol Július Marton, senior manažér odboru starostlivosti o zákazníkov zo spoločnosti Veolia Energia Slovensko, a. s.

V Petržalke a v Dúbravke sme zaznamenali rekordný záujem 

Po dvoch rokoch prestávky sme zorganizovali DOD aj pre obyvateľov Petržalky a Dúbravky. Boli sme milo prekvapení účasťou, ktorá bola oveľa vyššia ako pred pandémiou.  V rámci noviniek si tento rok mohli návštevníci v Petržalke vyskúšať, koľko vlastnej energie je potrebné vyrobiť na statických bicykloch na rozsvietenie žiaroviek alebo na výrobu chutného smoothie nápoja. Táto zábavná forma bola lákadlom pre deti, pre dospelých, ale i pre seniorov. Niektorí neodolali a zmerali si sily aj v súťažení, prípadne celé rodiny si vyskúšali, koľko síl ich stojí rozsvietiť rôzne druhy žiaroviek.

DOD v Dúbravke sa tradične konal ako sprievodné podujatie Dúbravských hodov, na ktoré sme aj finančne prispeli. Vďaka peknému jesennému počasiu sa do kotolne prišlo pozrieť množstvo ľudí. Čas na návštevu si našiel aj pán starosta Martin Zaťovič s  manželkou, čo nás, samozrejme, potešilo.

DOD Petrzalka

 

 

Dátum