Kotolňa v Dúbravke opäť otvorí dvere pre verejnosť

Spoločnosť Veolia Energia Slovensko, ako stabilný partner mestskej časti Dúbravka, už tradične organizuje počas Dúbravských hodov podujatie Deň otvorených dverí v kotolni. Počas soboty 22. septembra 2018,  na ulici Pod záhradami, Veolia ponúkne možnosť nahliadnuť za bránu kotolne.

„Raz ročne pozývame všetkých obyvateľov Dúbravky na návštevu kotolne. Počas exkurzie sa návštevníci dozvedia, ako sa pripravuje teplo a teplá voda a ako sa dostanú priamo k ním domov do radiátorov a vodovodných batérií. Na exkurziu sa môžu tešiť aj najmenší návštevníci, pre ktorých budeme mať pripravené malé prekvapenia“, upresňuje Lucia Burianová, senior manažér pre komunikáciu a marketing zo spoločnosti Veolia Energia Slovensko.

Spolupráca mestskej časti Dúbravka a spoločnosti Veolia Energia Slovensko siaha do roku 1995, kedy ešte ako spoločnosť C – Term začala prevádzkovať systém zásobovania teplom v Dúbravke. V roku 2007 prevzala prevádzku spoločnosť Dalkia a.s., predchodca spoločnosti Veolia Energia Slovensko, a na základe dlhodobej zmluvy zásobuje teplom a teplou vodou vyše päťtisíc dúbravských domácností.  

Dátum: 
štvrtok, 13 september, 2018